Un, k je imel pri nas št. 9

Zaklenjeno
Hehet
Zeloresnež
Zeloresnež
Kraj: Kranj

Re: Un, k je imel pri nas št. 9

Odgovor Napisal/-a Hehet » 21.03.2011 22:57

KOP-mistr napisal/-a:Torresa je Abramovič podturil Ancelottiju, ki nima pojma, kaj naj z njim.
To me pa na nekaj spominja :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=DDBUCbohk_o
Konec je.

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tinck » 22.03.2011 00:08

Vseeno, četudi je iz aviona vidno, da s Torresom pri Rusih ne štima in je vse to pred mano napisano res, se ne strinjam s tem, da enemu 26 letniku v najlepših igralskih letih dodamo oznako odsluženega in da je dal kar je mislil. Če bi igral pa pri L'poolu bi pa rekli, da lahko igra še vsaj 5 let za nas. Gledal sem malo zadnjič proti Šitiju in je res zgubljen na terenu, pol ga pa še Terry ob polčasu potegne k mulca k sebi in mu pridiga... škoda ga je, a tako pač je. Odprlo se mu bo sigurno, ne rečem pa, da ni naslednji "super" nakup v vrsti: Kežman-Ševa-Torres... Kolk enga dnarja, pa to ne morš verjet.

lolo4
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ptuj-LJ-Ptuj

Odgovor Napisal/-a lolo4 » 22.03.2011 11:41

Njega so poškodbe zdelale in nikoli nebo tako dober kot je bil. Počasnejši je in to se dobro vidi. A hitrost mu je bila najboljša vrlina, poleg preciznega strela. Ampak, če ne moreš prit mimo igralca, ker nimaš driblinga in eksplozivnosti, pol tudi težko prideš do strela. On več nebo nikoli dal 20+ golov na sezono. Mogoče v 1.SNL.
Firsty First of the Firsters!

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tinck » 22.03.2011 14:52

lolo4 napisal/-a:Njega so poškodbe zdelale in nikoli nebo tako dober kot je bil. Počasnejši je in to se dobro vidi. A hitrost mu je bila najboljša vrlina, poleg preciznega strela. Ampak, če ne moreš prit mimo igralca, ker nimaš driblinga in eksplozivnosti, pol tudi težko prideš do strela. On več nebo nikoli dal 20+ golov na sezono. Mogoče v 1.SNL.
Ok, sej je vseeno, nočem izpadet kot da ga zagovarjam, ker ni vreden tega. Mislim, da on nikoli ni bil posebno hiter, sploh če ga primerjamo z nekaterimi bolj znanimi šprinterji, Walcottom, Baleom in celo Shrekom. Je pa imel gotovo enega najboljših pospeškov. Iz mesta je lahko zelo hitro potegnil z žogo, kar je kvaliteta redkih igralcev. Tam je bil po mojem mnenju on v PL brez konkurence.

Prisoner
Tardeči
Tardeči
Kraj: MB

Odgovor Napisal/-a Prisoner » 22.03.2011 14:58

V 1.SNL jih z lahkoto zabije 40.

Eni ga opisujeta kot da bo pocasi koncal karirero.. No, eno je res koncal, je pa zacel drugo.
Sicer ta ne bo imela taksnega vpliva kot je imela prva, ampak njegov cas bo se prisel..
Ce se bo sistem prilagodil njemu in bodo igralci igrali za njega potem lahko hitro zacenjat zabijat gole.
Drugace pa bo potreboval nekaj casa..

Lp,

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 22.03.2011 15:04

Un k je včasih imel pri nas št. 9 ima zgleda hude probleme sam s sabo. Sposoben je neverjetnih potez vendar kar sem jaz videl od njegove igre pri Chelseaju je čisti obup. Tam zagotovo ne bo uspel in mislim, da to tudi sam počasi spoznava - da je naredil napako, da je šel tja. Cela ekipa se ne bo prilagajala njemu ker bi bil to polom za ekipo. Chelsea je ekipa egotov in Torres to kljub temu kar je kazal pri nas ni. Že sedaj je izgubljen kaj šele bo. Po osebnosti primerjajte Drogbaja, Lamparda, Terrya, Cashleya, Anelko in potem poizkusite med te uvrstiti Torresa....ena navadna pi** je proti njim. Pa ne misilm sedaj kako je to slabo...v tem primeru je odlično. Bolje bi bilo počakati do poletja in potem poiskati ekipo kjer bi lahko igral tako kot je zanj najbolje, kjer se njegove kvalitete najbolje izkoristi. Toda...kaj češ...zaletel se je in takoj izsilil prestop ne glede na morebitne posledice - in ni jih malo. Jasno mi je, da v Liverpoolu ni imel več kaj početi vendar prestop za katerega se je odločil je pa tudi skrajno neumen. Upam, da Reina ne bo tako neumen. Večno mlada a neuspešna ekipa Arsenala bo enaka napaka kot Chelsea za Torresa. Bolje bi bilo poiskati kakšen drug klub....Nemčija, Italija, Španija?

Hehet
Zeloresnež
Zeloresnež
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Hehet » 31.03.2011 21:00

Slika
:mrgreen:
Konec je.

Loko
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana - Liverpool

Odgovor Napisal/-a Loko » 01.04.2011 07:14

Lepa. :twisted: In tako lepo REALNA. :idea:

Markx
Tardeči
Tardeči
Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a Markx » 02.04.2011 15:47

Ja, se mu že obrestuje. Danes proti Stokeu začenja na klopi :rotfl:

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 02.04.2011 15:48

No ja, no. To samo pomeni, da bo zacel v sredo proti Scumu.
When I want to read about Liverpool I read The Tomkins Times: http://tomkinstimes.com/

I am Peter Crouch. All your Arse are belong to me!

Zaklenjeno