Zato se Manchester Unitedu reče SCUM!

Markx
Tardeči
Tardeči
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Zato se Manchester Unitedu reče SCUM!

Odgovor Napisal/-a Markx » 16.01.2011 20:33

Ga je kasneje vendarle dobil :)

Mike
Tardeči
Tardeči
Kraj: Lukovica

Odgovor Napisal/-a Mike » 06.02.2011 00:39

A je še kdo gledal tekmo z Wolvsi prej? Sam sem gledal zadnjih 10min, pa so mi šli tok na bruhanje.

Če Giggs ne dobi kakšne 2-3 tekme kazni za to tudi nevem :S to sploh ne znajo prenašati poraza, pa Scholes, kaj to delajo :S

Giggs odlomi unga Doyla na čisto, kakšnih 5s po pisku sodnika, pa ne dobi niti kartona!?

Pol un Smaling al kaj je tud.. Svinja ena, mu da komovc direkt v glavo, mu je pomoje nos zlomu, pa ne mi s takimi forami, da se je gradiv pa to, ker v takih dvobojih zihr veš kje je nasprotni igralec..

Nevem svetovne svinjarije, pa sem gledal samo 10min pa sem bil živčen ko hudič :)

_R9_
The Oracle
The Oracle

Odgovor Napisal/-a _R9_ » 06.02.2011 07:18

Z Manchesterjem je tako kot z Evertonom: če bi igrali na mojem dvorišču, bi zagrnil zavese.

Loko
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana - Liverpool

Odgovor Napisal/-a Loko » 06.02.2011 10:54

Jaz v principu ne gledam tekem Manura, pa vendar je dobro, če človek občasno poškili na tekmo najhujšega nasprotnika Liverpoola. Dobro je vedeti, kako igrajo. Potem se jih lažje zbije z čimveč goli razlike. ;-) To je "klub", ki se mi neverjetno gnusi. Edini klub v EPL, ki je vsaj malce vreden spoštovanja, je Arsenal. Tu se pa stvar tudi konča.

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tinck » 06.02.2011 23:21

Zadnjič, ko je Mellor pisal o svinjarijah, ki jih počne ta Rafael, sem šel nalašč iskati posnetke in našel še kar nekaj analiz in konkretnih člankov o tem. To, kar počne nekaj posameznikov tu notri (prednjačijo še Giggs, Vidič in večina vezne linije), je sistemsko in vnaprej dogovorjeno namerno favlanje nasprotnika. Jaz se čudim, podobno kot vi, da FA ne more poslati nad te gnoje eno preiskavo. Če bi samo analizirali stopnjo favlov, po katerih se nekako določa, kaj je prekršek, kaj rumeni in kaj rdeči karton, bi moral scum z lahkoto prehiteti vse klube v PL. Gre pa za to, da, e uganili ste, izpadejo kot en povprečen klub po fair-play lestvici, nč kaj preblag ali pregrob... Ravno prav nekje vmes. Kaj se dogaja v ozadju in kaj to sodniško organizacijo žene v tako sramotne odločitve iz tedna v teden, pa lahko samo ugibamo. Verjetno, da iima preveč ljudi preveč nekaj od tega, če je gnoj prvak.
In ne čudim se, da je Arsen včeraj "slučajno" spušil gladko zmago... Ve se, koga se favorizira.

In naj še eden vpraša, zakaj revčke kličemo scum?! Zato, ker je njihovo obstoječe ime neprimerno.

mchaggis
!
!
Kraj: Lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mchaggis » 06.02.2011 23:29

Scholes je glede tega bil zmer klasa zase, je pa tud Lampard v preteklosti bil svinski k pes (ha!).
Sam njim se ne sodi. Občasno sploh ne. Terry ma tut rahel bonusek, kakšen joker v primeru da bi moral dobit rumenega ali dva.
:sucks:

Mike
Tardeči
Tardeči
Kraj: Lukovica

Odgovor Napisal/-a Mike » 06.02.2011 23:51

Glede Scholesa sem pozabil omeniti vceraj, model je previsok center zanga suvereno hotu zabit z obema rokama, to kar je maradona naredu ni nic v primerjavi z njim.
Sreca je sudja dav rumenga... Ampak res ne izberajo sredstev, svinje ene

Anyway mamo razlog za nase zadovoljstvo :)

mihcpihc
Zeloresnež
Zeloresnež

Odgovor Napisal/-a mihcpihc » 28.02.2011 18:02

SCUM ponovno v akciji! :mad:
http://www.youtube.com/watch?v=JPzQ9Y-oziY
Shrek NI dobil nobenega kartona, ter zveza ga NI kaznovala.
Vse to, samo zaradi tega, ker jutri igrajo proti Chelseaju. Lepše besede od scum, zanje ne obstaja. :err:

atasmrkson
Tardeči
Tardeči
Kraj: Železniki

Odgovor Napisal/-a atasmrkson » 28.02.2011 18:19

mihcpihc napisal/-a:SCUM ponovno v akciji! :mad:
http://www.youtube.com/watch?v=JPzQ9Y-oziY
Shrek NI dobil nobenega kartona, ter zveza ga NI kaznovala.
Vse to, samo zaradi tega, ker jutri igrajo proti Chelseaju. Lepše besede od scum, zanje ne obstaja. :err:
sodnik se je pa še malo pošalil z shrekom in to je bilo vse :evil: bolje da mu kaj takega ne pade na kraj pameti v nedeljo na Anfieldu...

Loko
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana - Liverpool

Odgovor Napisal/-a Loko » 28.02.2011 19:00

Nekaj podobnega kot Shrek, je pred časom naredil tudi Stevie G. (http://soccertvlive.blogspot.com/2011/0 ... -look.html),
tako da smo raje kar tiho in se ne puntamo preveč. ;-)

Odgovori