Ladyboy v real

Best
Zeloresnež
Zeloresnež

Odgovor Napisal/-a Best » 11.06.2009 13:56

Fowler napisal/-a:kar se mene tiče - dobra novica za nas!
Pa še nekako imam občutek da bo SIlva na koncu vseeno pristal pri nas...
Js mam nekak filing da ma Perez še ene 140 mio v malhi in da je Silva tudi njegova tarča.
"I beat women."
- George Best

KrAyZiE
Zeloresnež
Zeloresnež

Odgovor Napisal/-a KrAyZiE » 11.06.2009 14:15

mrmoon napisal/-a:A dobesedno, al...? :-D

:rock:
Edino pravilo anarhije je Martin Å krtel.

Suarez
Tardeči
Tardeči
Kraj: Radlje ob Dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Suarez » 11.06.2009 14:53

Verjetno scum nebo kupiu Silve al pa Ville, ker po mojih in verjetno tudi vaših ocenah ne 'pašeta' v njihovo igro, razen če gredo po stopinjah Reala ...

Bo pa zanimivo videt kako se bosta skupaj znašla Kaka in Ronaldo v belem baletu, glede tega, da bi skup 'pasala' sem skeptičen.
You'll never walk alone !

Zlatko
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Zlatko » 11.06.2009 15:27

KrAyZiE napisal/-a:men to ni smešn. scum je dobu 80+ v blagajno... zdej lohk kup benzema, villo, silvo pa še kkšnga.

Smešno je koliko je svet znorel. 90MIO+ za enega igralca.....

Ampak OK, v Å paniji bo užival, lepo je tam, trava je mehka lahko bo padal...

Statistično bodo mnogo, mnogo slabši, ampak za ta denar lahko pripeljelo 3 extra kvalitetne menjave/okrepitve.

Se pa ponavadi izkaže da ko ekipa izgubi pomembnega igralca je naslednjo leto še boljša...

Mi po Ownu, Everton po Rooneyu, Arsenal po Vieri, United po RVN, Barca po Ronaldhinu itd itd....

Super igrač, pička od človeka.....
Največji zmagovalec je tukaj njihov napad, Fergie lahko končno inkorporira Berbatova in Rooneya ki mu nebo treba več igrati kot da je desni bek...

Živi bili pa...

Fantje v velikem peskovniku so se kot kaže začeli igrati na veliko, da vidimo našo sirotinju kaj bo in česa ne bo skupaj sestavila. Svoj kos torte morata odgrizniti še City in Lokomotiva, kak milijon odveč kot kaže leži tudi v Milanu, Inter pa po tradiciji tudi zadosti skešira... Rafko bo lahko srečen če bo lahko pospravil kakšno drobtinico. Glede na pretres skavting mreže, sem siguren, da bodo brez težav odkrili naslednjega Degena.
Shanks remastered:
"My idea was to build Liverpool into a galvanised bastion for hedge fund sustainability."

Zlatko
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Zlatko » 11.06.2009 15:33

Shanks remastered:
"My idea was to build Liverpool into a galvanised bastion for hedge fund sustainability."

Tinck
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Tinck » 11.06.2009 16:05

mellor napisal/-a:...ta sezona bo težka za Manure. Ronaldo je bil bebec ampak treba je priznat fenomenalen igralec.
:roka:
Pravzaprav leži v vsej zgodbi pomoje en velik catch. Mislim, da sploh ni variante, da real plača 94 mio hkrati. to je po moje razpotegnjeno vsaj na ene 3 sezone, kar bi potemtakem pomenilo, da dobivajo vsako leto na obroke zanj, nimajo pa na kupčku 90 mio čistega. Če je res, da je scum še enkrat tok v dolgovih kot mi, potem gre nedvomno del denarja tudi bankam itd... Oz. odvisno pač, kako je z njihovim poplačilom dolga sploh dogovorjeno.
Ronaldo je dober igralec, kokr je dober in mal tak gejevski, bi MU lahk človek reku IZJEMEN PEDER. :D Mislim, da je to vsekakor dvorezni meč zanje. Naslednja sezona bi znala biti slabša, dolgoročno pa se mi zdi je vse skupaj odvisno res, kaj ta denar pomeni zanje; a gre v vlaganje v ekipo ali kam drugam...
Za real pa globoko verjamem, da ga na k...u nosi cel svet. Zanj ne moreš navijati, preprosto ne moreš!! Razen tisti, ki so zanj 12 let in več.
FC LIVERPOOL - the pride of Merseyside

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 11.06.2009 16:50

Eh Real...ko so bili v dolgovih so pradali pomožno igrišče za neverjetno visoko vsoto in ga nato nazaj od mesta dobili v brezplačen najem za nedoločen čas. In UEFA? FIFA? Tiho. Tudi tokrat se bodo zapufali do amena in nato prodali polomljen sedež na stadionu za kakšno miljardo evrov (seveda državi) in...UEFA? FIFA? Spet nič. In potem se imajo Platini in njemu podobni bebci jajca oglašati kako ne sme biti vmešavanja politike v šport. Brez besed. :err:

Nikakor pa mi ni jasno kaj misli Perez z takimi okrepitvami naredit? Same pičke na kupu brez, zaenkrat, nekega razbijača igre, brez enega, ki je sposoben obstati na nogah, ko ga Benayoun odrine. Kr naj kupujejo še naprej...zanimivo jih bo gledati, zanimivo bo gledati tudi sprehajanje trenerjev...živjo jaz sem R...adijo sem že dobil odpoved...

ViceP
!
!
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ViceP » 11.06.2009 17:20

Z vidika Scuma je tole nevarna poteza. Njim 4 novi igralci prav mnogo ne pomagajo, ker imajo klop zadosti dolgo. Njihov problem je zadržati visok nivo prve XI, kar je seveda težko, če prodaš najboljšega igralca.

Pa bolj me zanima kako bojo nadomestili Giggsa in Scholesa, ki sta svoje odpela, na njunih pozicijah pa nimajo adekvatnih zamenjav.
˝24 hours in a day, 24 beers in a case. Coincidence? I think not˝

comma
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a comma » 11.06.2009 20:52

"V Å paniji je 4 milijone ljudi brezposelnih, to pomeni 4 milijone družinskih dram. Nemoralno je zapravljati tako količino denarja, sram me je, da sem navijač Reala,"

To je en navijač napisu...in jst se strinjam :S

fuzbaler_9
Tardeči
Tardeči
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a fuzbaler_9 » 11.06.2009 21:42

who d fuck is ladyboy?!js bi prepovedal govort in lept slike na ta forum o ...zadne cajte k da bi kako žensko trač revijo gledal-ala lady...če koga res zanima CR v kakih hlačkah hod pa kam gre pa skom gre naj to zase zadrži...mislim da to ni pravi forum...nimam pa proti če je komu ušeč ta ladyboy-moje mnenje pa brez zamere!;)

Odgovori