Ladyboy v real

KOP-mistr
!
!
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KOP-mistr » 11.06.2009 21:57

Teh 80 milijonov definitivno ne bo šlo za nakupe - no, vsaj ne vse. Vseeno imajo Glazerji kar ornk dolgove, tako da močno dvomim, da bo imel United toliko denarja na razpolago.

Kar se tiče njihove ekipe, imamo mi precej boljšo - vsaj kar se sredine tiče. Scholes in najboljši nogometaš vseh časov na svetu, Ryan Giggs, bosta naslednje leto praznovala Abrahama, Ladyboy je šel ... Koga potem imajo? Michael Carrick? Mitsubishi Park? V primerjavi z našo sredino, sestavljeno iz Alonso-Gerrard-Mascherano nimajo niti za drobtinico bureka.

Dalje, Ladyboy je bil za United neprecenljiv predvsem iz prekinitev (poleg tega, da je znal izsiljevati penale in zadeti gole, takrat ko so to najbolj potrebovali). To bodo izredno težko nadomestil. Ker spet ... Kdo bi lahko njegove naloge prevzel? Njihova ekipa je stara, mladi pa še niso pokazal kaj prida. Edini, ki zares izstopa in je dejansko daleč najnevarnejši pri njih je Wayne Rooney (ok, pa Vidić). Vse ostalo je bolj tako tako ... Celo upam si trditi, da bo van der Sar kmalu za odpis (njihov rezervni vratar je pa ... Who?).

Kljub temu, da so ornk keša potegnl iz tega prestopa, se jim bo odsotnost Ronalda hudo hudo poznala! Res je, da ni edini zaslužen za njihove uspehe, je pa znatno prispeval. Zdej pa, da vidimo, kako bodo naslednjo sezono uspeval brez njega. Bodo moral kar ornk igralce prpelat, da zapolnijo vrzel.

Drugače pa SRČNO upam, da se ne bodo podal kupit Alexisa Sancheza (Čilenec), ki je fucking dragulj v nogometu! Če uspemo tega prpelat v klub, mi je vseeno za ostale prestope. :roka:
EPIC SWINDLER AND INTERNET TERRORIST

KOP-mistr
!
!
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KOP-mistr » 11.06.2009 22:01

Drugače se mi pa zdi, da je ta video spet aktualen:

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=WWhWV8lt_1I[/YOUTUBE]

:rock:

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 11.06.2009 22:20

KOP-mistr napisal/-a:
Scholes in najboljši nogometaš vseh časov na svetu, Ryan Giggs, bosta naslednje leto praznovala Abrahama, Ladyboy je šel ... Koga potem imajo? Michael Carrick? Mitsubishi Park?
Pozabljaš na igralca zaradi katerega niso v finalu CL razbili Barcelone. Step up Darren Barr Fletcher - the Fleč. :err:
KOP-mistr napisal/-a: Drugače pa SRČNO upam, da se ne bodo podal kupit Alexisa Sancheza (Čilenec), ki je fucking dragulj v nogometu! Če uspemo tega prpelat v klub, mi je vseeno za ostale prestope.
In recimo, da ga pripeljemo...work permita ne bo dobil že zato ker nihče od tistih kretenov ki sedijo v odboru ni slišal še zanj. Pa še Liverpool se zanima zanj to pa že do defaultu pomeni da je zanič. Če nima strica iz Estonije in s tem evropskih korenin potem nima smisla. Imamo pač tako srečo. :err:

mchaggis
!
!
Kraj: Lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mchaggis » 11.06.2009 22:20

men se zdi vsaj srednje disturbing da v enem dnevu napacamo 3 strani zarat ladyboya.
:sucks:

Best
Zeloresnež
Zeloresnež

Odgovor Napisal/-a Best » 11.06.2009 22:29

men se zdi to srednje do pretežno zabavno. ko se je mister oglasu, je blo kr docela zabavno..
"I beat women."
- George Best

mellor
!
!

Odgovor Napisal/-a mellor » 11.06.2009 22:31

Jebiga. Kakorkoli obrneš je to novica dneva. Fuzbala ni nikjer za gledat, igrat tudi ne moreš sam proti sebi, dolgčas za popizdit. Sovražim poletje. Lahko pa garantiram, da me jutri na forum ne bo. Fuzbaler9, kdo se je spomnil prestaviti fuzbal na petek jebem mu xxx!

mchaggis
!
!
Kraj: Lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mchaggis » 11.06.2009 22:40

ja treba je vedt da mistr vse ve o fuzbalu, še posebej vse pa večino ostalega tudi.
:sucks:

KOP-mistr
!
!
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KOP-mistr » 11.06.2009 22:51

Jep, se strinjam, lahko bi se kej naučil od mene. :roka:

Adebisi
Tardeči
Tardeči
Kraj: Lj

Odgovor Napisal/-a Adebisi » 12.06.2009 00:39

mchaggis napisal/-a:men se zdi vsaj srednje disturbing da v enem dnevu napacamo 3 strani zarat ladyboya.
jp

aja pa nas zadnji cilenski dragulj se je odlicno obnesel

milkec
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a milkec » 12.06.2009 08:14

mchaggis napisal/-a:men se zdi vsaj srednje disturbing da v enem dnevu napacamo 3 strani zarat ladyboya.
Sem se že sam želel oglasiti s podobnim brundanjem, pa sem si rekel, slej ko prej bo Haggis. ;)

Sploh pa ko smo mi pametni, kako bo Scum slabši drugo leto. Raje vidim, da smo mi še boljši, pa potem en Ronaldo gor ali dol.
Pijan Dolenc - pameten Slovenc!!

Odgovori