Carling Cup

Odgovori
Reds
Tardeči
Tardeči
Kraj: Celje/Lj

Odgovor Napisal/-a Reds » 22.09.2009 20:47

naša postava:
Cavalieri;Dosena,Kyrgiakos,Carragher,Degen;Aurelio,Spearing,Mascherano,Riera;
Babel,N'gog
klop: Reina;Škrtel,Johnson;Gerrard,Plessis;Voronin,Torres

Liverpool4life
Tardeči
Tardeči
Kraj: Ljubljana-Trnovo

Odgovor Napisal/-a Liverpool4life » 22.09.2009 21:12

mrmoon napisal/-a:Kot tudi ti ne razmisljanja na nivoju svoje starosti?
no, me zanima kok casa ga bos se zagovarju, ce bo nadaljeval s takimi igrami, in da nas bo stalo marsikatero tocko in s tem posledicno boja za naslov v PL.....
"Kaksen igralec Steven Gerrard, res se ga ne da predstavljati drugje kot v Liverpoolu!!" - Igor Bergant

ViceP
!
!
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ViceP » 22.09.2009 21:37

Carra po mojem potrebuje kako tekmo počitka, da zajame sapo in pride k sebi. Forsiranje, da bo ujel ritem, mu ob "razigranih" soigralcih prav nič ne pomaga ampak ga še bolj frustrira.

Tale prvi polčas je bil ena velika žalost. Razen Ngoga, ki res grize spredaj, je ostalo sila povprečno. Ideja z aureliem kot playmakerjem danes ne deluje, da o Dosseni sploh ne govorim. Tudi Masch nima svojega dne in jih je že kar nekaj podal mimo. Morda ne bi bilo napak, če bi premaknili Aurelia nazaj ne levega beka, Dosseno ven in kogarkoli na sredino. Predvsem bi bilo danes fino poiskusiti Babla v bolj centralni vlogi, ker imam feeling, da se branilci kar mučijo z Ngogom, ko igra s hrbtom proti golu in puščajo ogromno prostora za nekoga, da si porine žogo mimo in jih prešprinta.

Upajmo na boljši drugi polčas.
˝24 hours in a day, 24 beers in a case. Coincidence? I think not˝

Adebisi
Tardeči
Tardeči
Kraj: Lj

Odgovor Napisal/-a Adebisi » 22.09.2009 21:45

men se ne zdi tok slabo, ubistvu kr po pricakovanjih ker ni lahka tekma, Leeds dobr igra. Degen je ok, Babel hitr tece ampak ne nardi dost uporabnga, Aurelio tud kr ok, Dossena nej pa neha fuzbal igrat.

Prisoner
Tardeči
Tardeči
Kraj: MB

Odgovor Napisal/-a Prisoner » 22.09.2009 22:06

srednja zalost... zgubljat bi mogli ze vsaj 3:0 in mascerano bi mogo dobit vsaj rumeni karton... razocaran nad igro..

Lp,
We love liverpool, we do!

_Urby#8
Tardeči
Tardeči
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a _Urby#8 » 22.09.2009 22:45

wahuuu...what a game....

carra me vsebolj spominja na zendna.....ki je obrambo igral samo z rokami...
ali pa je carra mogoče malo pretiraval z boksom poleti!!!

eh...kot ste že napisali....en žalosten povprečje
Gorenjska naveza #1

Adebisi
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Adebisi » 22.09.2009 22:49

cist kul tekma glede na postavo. Degen me je presenetu, Kyrgiakos ok, Spearing pa Mascherano sta se v 2.polcasu popravla, Ngog je tud dobr odigral vlogo edinga napadalca
Carra pa spet precej slab, mozno da v soboto ne bo igral. Dossena katastrofa itak

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 22.09.2009 23:01

ZMAGAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
Woooooohoooooooooooo... tooooooooo...
:lfc:

Zakaj evforija? Bil sem namrec skoraj preprican da bomo zgubil. In po taki predstavi, ne bi bilo cisto nic ne zasluzeno, ce bi.

Je pa Degen res odigral nenormalno dobro... zanj seveda. S tem si je prisluzil mesto v cetrtek krogu pokala... Dossena pa... eh brezveze...

Cestitke Ngogu za hladnokrvnost... boril se je cel cas in trud se mu je poplacal. Ce bi Babel imel njegovo hladnokrvnost pri zakljucku, bi bil pravi igralec... tako pa vedno znova skeglja priloznost. Ostali nic posebnega. Menjave so pa itak igralci, ki so bili predobri za to tekmo in ne bom komentiral ucinka.
When I want to read about Liverpool I read The Tomkins Times: http://tomkinstimes.com/

I am Peter Crouch. All your Arse are belong to me!

ViceP
!
!
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ViceP » 22.09.2009 23:21

Sem ravno hotel komentirat menjave. Kaj je Rafa z njimi hotel danes, ne vem. A ni ideja te igralce spočiti? Očitno ga je bilo vseeno strah, da rezerve ne bodo sfolgale in jih je vzel s sabo, drugače bi jih po mojem mirno pustil tudi doma in jim dal dan frej.

Zakaj ni bilo na klopi mulcev, ki bi lahko dobili priložnost pa ne vem. Steviejev prihod v igro je bil nepotreben. Predvsem ne kot menjava za Ngoga, ki bi komot odigral še tistih par minut. Če je hotel umirit igro al pa prevzeti sredino, bi moral umakniti ali Aurelia ali Dosseno in porinit Aurelia na beka.

Škrtel namesto Babla?! Why?! Pri tem, da so Kyrgiakosa dajali krči, Carra ni bil svoj, Dossena je imel pa tako luknjo, da je Leeds celo tekmo seveda tekal po njegovi strani gor in dol. Za Degna mi ni zgledalo, da je kaj poškodovan in če ni bil, bi komot ostal na igrišču, ker je odigral zelo na nivoju.

Meni se je zdelo danes super primerno dati šanso vsaj za kakih 20 minut recimo Pachecu, ki bi lahko s hitro, tehnično igro spredja kar lepo haral. Riera na desni je popolnoma neuporaben, ker ima desnico samo za scat. Še hujši kot Riise je! OK, zmagi ni za gledat v zobe, je bila pa predstava zeeelo zaskrbljujoča.

Aha.. pa Masch je lahko vesel, da ni fasal rdečega, ker bi si ga mirno zaslužil.
˝24 hours in a day, 24 beers in a case. Coincidence? I think not˝

Adebisi
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a Adebisi » 22.09.2009 23:58

Pacheco je poskodvan, Degen je tud kao fasal "knock"

Odgovori