Konflikt G&H - Rafa - Parry

ViceP
!
!
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ViceP » 23.11.2007 15:29

šegson napisal/-a:Odziv Hicksa na Rafine nenehne zahteve po več denarja: http://icliverpool.icnetwork.co.uk/0500 ... _page.html

Tole je pa že kr resno, pomoje Rafa ne bo več trener, če ne premagamo Porta in Marseilla.
Kakšne "nenehne" zahteve prosim??? Do sedaj sta mu Amerikanosa dala neto točno tok denarja, kot ga je do sedaj dobil od Mooresa. Cca. 20mio funtov neto, v primerjavi s Scumovimi 60 mio!!

Srčno upam tudi, da modela razumeta, da tekmujeta v ultra konkurenčnem okolju, kjer se moraš za vrhuske talente boriti kot lev in izkoristiti vsako sekundo, da dobiš prave ljudi k sebi. Zamudiš sekundo in že je igralec pri konkurenci.
˝24 hours in a day, 24 beers in a case. Coincidence? I think not˝

_Urby#8
Tardeči
Tardeči
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a _Urby#8 » 23.11.2007 16:10

tole mi pa ni najbl ušeč!!!
Gorenjska naveza #1

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 24.11.2007 17:10

KOP-mistr napisal/-a:Res je, da je Rafa bil siten k drek, ampak nikol ni reku, da želi zapustit Liverpool in bit angleški selektor (in mimogrede, fental bi ga če bi bil selektor oz. bi ga še bl sovražl k McClowna - razlog: rotacija).
Kake neumnosti pa ti in Milkec piseta. Jebemumatr tok casa je ze na klopi Benitez in se zdej ocitno nimata blage veze cemu se sploh posluzuje rotacije. Kot kaze sta trdno prepircana, da zato ker drugace ne zna in noce... sploh pa je sama sebi namen. Dajta no, lepo vaju prosim. Ignoranca pa taka. To mi gre na splosno najbolj na kurac... se zdalec ne samo na tem forumu... vsi se neskoncno spotikajo ob rotacijo nimajo pa pojma zakaj sploh obstaja... se manj pa se s tem sprijazniti - kar je seveda povezano.
When I want to read about Liverpool I read The Tomkins Times: http://tomkinstimes.com/

I am Peter Crouch. All your Arse are belong to me!

KOP-mistr
!
!
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KOP-mistr » 24.11.2007 17:14

mrmoon napisal/-a:Kake neumnosti pa ti in Milkec piseta. Jebemumatr tok casa je ze na klopi Benitez in se zdej ocitno nimata blage veze cemu se sploh posluzuje rotacije. Kot kaze sta trdno prepircana, da zato ker drugace ne zna in noce... sploh pa je sama sebi namen. Dajta no, lepo vaju prosim. Ignoranca pa taka. To mi gre na splosno najbolj na kurac... se zdalec ne samo na tem forumu... vsi se neskoncno spotikajo ob rotacijo nimajo pa pojma zakaj sploh obstaja... se manj pa se s tem sprijazniti - kar je seveda povezano.
Kva pa ti pizdiš zdej tle? :p

Noben v Angliji ne mara rotacije, pa če je še tok super in fajn. Če bi bil Rafa angleški selektor bi ga mediji živga odrl. To je dejstvo.

Rafa je klubski manager in ne reprezentančni. To je pa neizpodbitno dejstvo. Namreč, že zdej pluvajo po njem k je menedžer Liverpoola ... Si predstavljaš kako bi bilo, če bi bil na klopi angleške reprezentance? PA tud mislm, da ni tok neumen, da bi kdaj koli sprejel to mesto.
EPIC SWINDLER AND INTERNET TERRORIST

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 24.11.2007 17:19

Pizdim za to, ker ocitno ne ves zakaj Rafa rotira in vseeno pametujes o tem.

P.S. Pa sploh se ne gre a to, ali bo Selektor ali ne... se manj pa si tega zelim. A vseeno... po cem pa ti sklepas, da bi Rafa rotital repko, pa mi ni jasno.
When I want to read about Liverpool I read The Tomkins Times: http://tomkinstimes.com/

KOP-mistr
!
!
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KOP-mistr » 24.11.2007 17:22

mrmoon napisal/-a:Pizdim za to, ker ocitno ne ves zakaj Rafa rotira in vseeno pametujes o tem.
Ah dej dej dej ...

Å e kako razumem rotacijo in vem, da je nujno potrebna. Če sem malce predrzen si upam trditi, da razumem rotacijo in njeno pomembnost celo bolje od tebe :flipsthebird:

Problem je, ker si post vzel izven konteksta in začel za brez veze pizdit.

Calm down. :cool:
EPIC SWINDLER AND INTERNET TERRORIST

livneza8

Odgovor Napisal/-a livneza8 » 24.11.2007 17:28

Umirita strasti hudiča! Vemo da se zdaj po krvi pretaka polno adrenalina po tej zmagi, ampak besednega fighta (da ne bo bo pomote) pa ne res ne rabimo. ;-)

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 24.11.2007 17:28

KOP-mistr napisal/-a:Ah dej dej dej ...

Å e kako razumem rotacijo in vem, da je nujno potrebna. Če sem malce predrzen si upam trditi, da razumem rotacijo in njeno pomembnost celo bolje od tebe :flipsthebird:

Problem je, ker si post vzel izven konteksta in začel za brez veze pizdit.

Calm down. :cool:
Ni mi jasno kako jo lahko razumes bolje od mene ce sveto trdis, da bi jo uporabljal tudi v reprezetntanci. Pricakoval bi, ja, da jo razumes dobro... res... a tvoje izjave temu nasprotujejo.

Cisto nic nisem vzel iz konteksta. Edini kotekst, ki je vazen, je ta, da trdis, da bi Rafo javnost pojedla zaradi rotacije. Problem pa je ta, da si preprican, da bi Rafa rotiral. Meni se to zdi izjava vredna popolnega nogometnega analfabeta. Se toliko huje je, ker bi to moral vedeti dosti bolje.

mrmoon
Tardeči
Tardeči

Odgovor Napisal/-a mrmoon » 24.11.2007 17:29

livneza8 napisal/-a:Umirita strasti hudiča! Vemo da se zdaj po krvi pretaka polno adrenalina po tej zmagi, ampak besednega fighta (da ne bo bo pomote) pa ne res ne rabimo. ;-)
Imas prav... raspizdil me je Torres danes. :)

livneza8

Odgovor Napisal/-a livneza8 » 24.11.2007 17:33

Ja kaj moreš, če so se mu pa Srake zasmilile oz. kot izgleda se mu šibijo kolena ob črno-belih dresih LOL (izjava Berganta BTW)....:smeh:

Zaklenjeno